top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

Oto obiecane kwietniowe niespodzianki!!!

Zaktualizowano: 28 kwi


1. Nowe typy plików dźwiękowych:

a) Fx_ACCELON - plik odtwarzany w całości za każdym razem przy przyspieszeniu długością co najmniej dwa czasy fade-in/fade-out (CV204, domyślnie 350ms). LOOPy dalej grają w tle. Wykorzystano w pakiecie do SM42.

b) Fx_ACCEL_Sx / Fx_DECEL_Sx - plik odtwarzany przy przyspieszeniu/zwalnianiu z długością jak ACCLEON jednak grany tylko w czasie przyspieszenia. W zależności od rzeczywistej prędkości odtwarzane odpowiednie pliki. LOOPy dalej grają w tle. Wykorzystano w pakiecie do Vectrona.

c) Fx_INFOy i Fx_INFONEXTy - pliki automatycznych zapowiedzi pociągowych, gdzie y - pozycja w sekwencji. Każde włączenie funkcji "x" włącza kolejny plik sekwencji. Każde włączenie funkcji "x+1" włącza poprzedni plik sekwencji. Funkcji powinny być momentalne. Jednoczesne włączenie obu funkcji powoduje reset pozycji. INFONEXT1 zawsze jest odtwarzany przed INFO1 w niezależności od kierunku sekwencji.

d) Fx_LOOP w funkcji dźwięków silnika odtwarzany cały czas póki włączona jest funkcja. Wykorzystano w aktualizowanym pakiecie do Tp1.

2. Wsparcie SUSI. Teraz dekoder powinien pracować w EN57 od PIKO.

3. Naprawiono problem z mapowaniem, gdy na jedno wyjście zmapowane kilka funkcji.

Nowe pakiety dźwiękowe do lokomotyw SM42 i Vectron, również dodatkowe pakiety z trąbkami różnych lokomotyw, pakiet z 30 dodatkowymi zapowiedziami dworcowymi oraz pakiet ze stukotom kół do węglarek (wykorzystany w pakietach do SM42 i Vectron) i 3-osiowych boczniaków (aktualizowany pakiet do Tp1). Zachęcamy do wgrania nowych dostępnych pakietów oraz do stworzenia własnych!


PS: Za kilka miesięcy planowany jest dekoder ze złączem 21MTC wraz z pakietem do EN57.

Również długo oczekiwane nowości w aplikacji RailBOX: Railroad control wer.2.06:


1.Tryb poziomy na smartfonach

2.Możliwość wyświetlania mapy na całym ekranie na tabletach

3.Nowe pole do zapisu informacji o lokomotywie

4.Nowy element akcesorium: rozsprzęgacz

5.Funkcja zapytania centrali o stan rozjazdów przy połączeniu (Domyślnie wyłączona)


Życzymy miłego weekendu oraz udanej Majówki

z poważaniem, zespół RailBOX220 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page