top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

Nowa aplikacja RailBOX

Zaktualizowano: 31 paź 2021

Witamy Ci w naszem blogu!

Zespół Railbox ogłasza wydanie α-wersji własnej aplikacji do sterowania makietą kolejową!

Posiadasz naszą Centralę lub inne produkty? - Zostań naszym pierwszym testerem, przyczyń się do ulepszenia aplikacji i otrzymaj PREZENT od Railbox. Ciekawe? Zasubskrybuj do newslettera na dole strony głównej i otrzymaj e-mail ze szczegółami promocji.

Poniżej zobaczysz zrzuty ekranu z aplikacji oraz link do pobrania α-wersji.


Pobierz α-wersję aplikacji tutaj:

Zasubskrybuj aby nie przegapić chwili pojawienia się aplikacji w AppStore!

999 wyświetleń14 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

14 Comments


Michał Obrusiewicz
Michał Obrusiewicz
Jan 11

Zapisałem się w styczniu 2024 do newslettera i otrzymałem maila z linkiem do aplikacji oraz z prośbą do wypowiedzenia się. Zatem pozwolę sobie na krótki komentarz, a potem wrócę do oceny programu.

W otrzymanym ww. mailu znajduje się link do pliku APK aplikacji z 2021 roku. To jedno z dużej listy niedociągnięć. Zachęcam właściciela serwisu internetowego do dogłębnego przejrzenia całości stron i podstron, bo tutaj jest masa błędów! Błędne linki lub ich brak (np. do filmów pod opisem produktów). Można odnieść błędne wrażenie, że projekt jest porzucony. Błędne opisy produktów (centrala RB 1110 w jednym miejscu jest opisana jako w zestawie z zasilaczem, a w drugim bez). Niezrozumiały dla mnie podział na sklep oraz stronę produktów.

Brakuje działu suportu, choćby…


Like

d801
Dec 09, 2023

Jestem zwiedzony zakupem RB4400 Nie wiem czy to wina dekodera ,czy aplikacji . Kupiłem dekoder z nadzieją na łatwą konfigurację w jednym urządzeniu zwrotnic i semaforów. Niestety okazuje się ,że w trybie serva nie jest możliwa nawet prosta konfiguracja semafora.

Tak wiec okazuje się ,że w przypadku trybu serwa jest to droższa wersja dekodera RB4100 a szkoda zapowiadało się obiecująco.

Like
Admin
Admin
Dec 13, 2023
Replying to

Dzień dobry. Informacja dotycząca wszystkich trybów umieszczona na stronie produktu oraz na stronie aukcji w sklepie już prawie przez miesiąc. Dekoder stworzony jest z myślą o większych makietach: na przykład mamy dużą stację o czterech peronach przechodzącą w dwutorówkę, wtedy na wjeździe i wyjeździe potrzebne są po dwa zwykłych semafory, w tym czasie na stacji, mogą być od dwóch do czterech semaforów manewrowych - będzie potrzebny cały dekoder RB4400 użyty w trybie semaforów. Dalej w zależności od konfiguracji torów na stacji, ilości i typu rozjazdów można użyć kolejny dekoder RB4400 do sterowania zwrotnicami - 10x w trybie zwrotnic za pomocą różnego rodzaju napędów- lub - 8x w trybie serwo, czyli serwami (w trybie serwo dodatkowo mamy 20 wyjść do oświetlenia…

Like

d801
Dec 06, 2023

Podczas instalacji dekodera RB4400 przez aplikację wszystkie elementy dekodera pokazy ją się skumulowane pomiędzy istniejącym schematem torowiska . Co powoduje nieczytelność i uciążliwe poszukiwanie poszczególnych elementów dekodera. Czy istnieje możliwość zainicjowania istnienia dekodera w wybranym przez użytkownika miejscu a nie losowo jak w moim przypadku pomiędzy istniejącymi elementami schematu torów. Przeprowadziłem próbę na trzech telefonach w tym z na jednym innym schematem torów i wszędzie taki sam efekt


Like
d801
Dec 06, 2023
Replying to

Dziękuję za odpowiedź w kwestii.Przekazana informacja jet również cenna

Like

Mass Atak
Mass Atak
Nov 18, 2023

Jesteśmy Międzynarodowa Grupa Kolejek Miniaturowych "Home Train"z Holandii

Posiadamy do testów

Wi-Fi Adapter RB 1310

Booster RB1200 ( czekamy na dostarczenie do testów )

Testujemy i wyniki przedstawimy dla Naszych Klubowiczów na naszej stronie.

Na gorąco kilka uwag i pytań :

- Przydała by się instrukcja samego programu w jęz pol i ang

-W samej aplikacji łatwo usunąć funkcje z danej lokomotywy ale mamy problem jak dodać funkcje, te usunięte już nie wspomnę o dodatkowych. Pewnie się da ale właśnie bez instrukcji nie dajemy rady.

Prosimy o pomoc a jak pojawią się inne pytania przed publikacją na stronie na pewno wyślemy email. Testy obejmują naszych Klubowiczów z różnych krajów a ich wyniki spływają do Nas .

Wasz program ma potencjał…
Like

andrzejlemke
May 02, 2023

Jestem posiadaczem od niedawna aplikacji Railroad Control wersja premium 1.33 oraz korzystam z dekoderów Wasze f-my jak RB4200, RB4310 oraz RB4100 i adapter WiFi RB1310.

Mam problem z uruchomieniem semaforów kształtowych f-my Viessmann z napędem elektromagnetycznym na dekoderze RB4310. System DCC używam dopiero od niedawna i mam zapytanie, czy byłby problem dla f-my żeby do aplikacji RC opracować pełniejszą instrukcję która pomogła na zrozumieniu obsługi app. Pozdrawiam Andrzej Lemke

Like
bottom of page