top of page
Our Products banner 2
Our Products banner
Our Products banner 3

Wszystko, co potrzebujesz

DCC Dekoder akcesoriów

RB 4400 jest uniwersalnym DCC dekoderem akcesoriów, który może pracować w trzech następujących trybach: tryb sterowania zwrotnicami (napędy silnikowe firmy MTB oraz napędy cewkowe), tryb sterowania różnymi rodzajami semaforów, i tryb sterowania ośwetleniem LED i serwami modelarskimi.

RB4400

do sklepu

Dekoder zwrotnic

RB 4310 to jest uniwersalny DCC dekoder akcesoriów przeznaczony do sterowania rozjazdów kolejowych za pomocą silników bipolarnego typu (np. Conrad 2201977), napędów do krzyżownic spolaryzowanych, napędów silnikowych firmy MTB, oraz napędów cewkowych do sterowania rozjazdami kolejowymi (Roco®, PIKO®i inne) albo semaforami kształtowymi (np.Viessmann 4500). Najnowsze wersje dekodera (wersje E i wyżej) mają tryb stałego włączenia wyjść najbardziej wygodny dla oświetlenia na makiecie.

RB4310

do sklepu

Sterownik – dekoder DCC obrotnicy wachlarzowej

Sterownik (dekoder akcesoriów) przeznaczony jest do sterowania serwem modelarskim w obrotnicy wachlarzowej 3-pozycyjnej z możliwością regulacji pozycji i prędkości.

RB4120

do sklepu

Sterownik 4 serwo

Dekoder przeznaczony jest do sterowania 4 serwami modelarskimi z możliwością zmiany pozycji i prędkości. Nadaje się do sterowania rogatkami, kranami, drzwiami oraz zwrotnicami kolejowymi.

RB4100

do sklepu

bottom of page