top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAdmin

Wiosenne Nowości od RailBOX: Czas na Odkrywanie!

Miło nam poinformować o ostatnich wprowadzonych zmianach, które znacząco usprawniają korzystanie z naszych produktów.

  1. Nowsze oprogramowanie dla dekodera dźwięku RB2300

W najnowszej wersji rozwiązane zostały wszystkie problemy z odtwarzaniem dźwięków funkcji logicznych. Jeszcze jeden krok naprzód w zapewnieniu płynnego i niezawodnego działania naszego dekodera dźwięku.

2. Nowa wersja hardwarowa dekodera RB2300

Wraz z aktualizacją oprogramowania, wprowadziliśmy również nową wersję płytki dekodera RB2300, która charakteryzuje się mniejszymi elementami powierzchniowymi, co pozwala na bardziej łatwą instalację do różnych lokomotyw.

3. Nowa wersja aplikacji RailBOX Railroad Control 2.05

Kolejną istotną aktualizacją jest nowa wersja naszej aplikacji RailBOX Railroad Control, która teraz dostępna jest już w czterech językach: polskim, angielskim, czeskim i niemieckim.

Nowe funkcje w aplikacji:

  1. Nowe obsługiwane języki: Teraz aplikacja obsługuje także języki czeski i niemiecki.

  2. Nowe ikonki funkcji do lokomotyw parowych: Dodaliśmy nowe ikonki funkcji, co ułatwia identyfikację i korzystanie z różnych funkcji dostępnych dla lokomotyw parowych.

  3. Blokada trybu uśpienia telefonu po podłączeniu do centrali: Wprowadziliśmy blokadę trybu uśpienia telefonu, aby zapobiec przypadkowemu wygaszeniu ekranu podczas zabawy z makietą i korzystania z aplikacji.

  4. Możliwość odczytu i wpisu wartości kilku CV jednocześnie: Teraz użytkownicy mogą jednocześnie odczytywać i wpisywać wartości kilku CV, co znacznie ułatwia konfigurację i dostosowywanie ustawień.

Wierzymy, że te zmiany uczynią korzystanie z naszych produktów jeszcze bardziej satysfakcjonującym dla wszystkich miłośników modelarstwa kolejowego. Dziękujemy za zaufanie i współpracę, a jeśli macie jakiekolwiek pytania lub uwagi, zachęcamy do kontaktu z nami. Zasubskrybuj i czekaj z nami na kwietniowe niespodzianki!!! - Nowy pakiet dźwiękowy do SM42 - Kolejną wersję aplikacji

Z wyrazami szacunku, zespół RailBOX

288 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


Mateusz Kaszuba
Mateusz Kaszuba
Apr 15

Dekoder kupiony, założony w SM42 i jest bajka. Nawet bez kondensatora sobie radzi (nie było też gdzie go upchać 😅). Czekam z niecierpliwością na pakiet dźwiękowy do poczciwej stonki. Pozdrawiam

Like

Boski Manio
Boski Manio
Mar 19

Kwiecień zapowiada się super. Dźwięki do SM42 to SUPER sprawa. Jeszcze proszę pomyśleć o dekoderze do obsługi obrotnicy łącznie z grafiką w programie . Pozdrawiamy.


Like
bottom of page